hurtownia kluczy game cd-keys ( beta version 2.01 since 05.03.15)

afan.pl - hurtownia cd-keys - gry i programy - dystrybucja elektroniczna i cyfrowa - klucze do gier - Ochrona prywatności

Ochrona prywatności

1. Play Sp z o.o. szanuje prawo do prywatności swoich użytkowników, dlatego wszelkie uzyskane informacje są przechowywane z największą starannością i nie są udostępniane innym podmiotom.

2. Informacje uzyskane poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego. Formularz rejestracyjny zawiera pole oświadczenia, w którym osoba rejestrująca się wyraża zgodę na przetwarzanie przez Play Sp z o.o. jej danych osobowych. Wyrażenie takiej zgody jest wymagane przez przepisy ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.).

3. Celem zbierania i przechowania informacji zawartych w logach systemowych oraz w formularzu rejestracyjnym jest lepsze dostosowanie serwisu afan.pl do potrzeb użytkowników, a także do generowania raportów statystycznych.

4. Przetwarzając dane osobowe, Play Sp z o.o. dokłada wszelkich starań, aby jak najlepiej chronić dane osobowe wszystkich użytkowników. W tym celu stosuje odpowiednie procedury i środki bezpieczeństwa zgodne z powszechnie obowiązującymi przepisami polskiego prawa. Procedury te oraz rodzaj gromadzonych danych zostały zarejestrowane w biurze Głównego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

5. Dodatkowo o bezpieczeństwo danych użytkowników dbają na bieżąco administratorzy afan.pl.

6. Play Sp z o.o. nie udostępnia osobom trzecim żadnych danych użytkownika. Jedynie zestawienia statystyczne sporządzane na podstawie uzyskanych informacji, mogą być przekazywane osobom trzecim. Nie będą one jednak zawierały żadnych danych umożliwiających identyfikację użytkowników.

powrót